Categories
Informacija Knygos Tikros istorijos

Knygelė „Priešlaikinis gimdymas“

padeduaugti_3

Džiaugiamės ir didžiuojamės galėję prisidėti prie LSMU Akušerijos ir ginekologijos klinikos išleistos knygelės „Priešlaikinis gimdymas“ sukūrimo.
Suprantame, kaip svarbu šeimas palaikyti ne tik jau susilaukus anksčiau laiko gimusio vaikelio, bet dar tik iš medikų lūpų girdint žodžius „gręsiantis priešlaikinis gimdymas“, todėl savo veiklą išplėtėme ir pagalba išsigandusioms ir pasimetusioms „nėštukėms“. Dedami pirmieji žingsniai, tačiau jau galime pasidžiaugti, kad nuramintos ir informuotos nėštukės sugeba suvaldyti paniką, nerimą ir stresą (kurie jų padėtyje gali tik pagreitinti gimdymą).

Asociacijos „Padedu augti” veikla nėra (ir nebuvo) finansuojama jokiomis nuolatinėmis valstybinėmis pajamomis. Viskas, ko iki šiol pasiekėme,- tai tik nuolatinio ir neapmokamo mūsų narių, steigėjų ir vadovės darbo, bei Jūsų ir mūsų rėmėjų dėka!
Kiekvienas gali padėti ir prisidėti prie prasmingų asociacijos darbų:
1. Skirti 2% GPM asociacijos „Padedu augti“ veiklai ir kviesti tai daryti savo giminaičius, draugus, pažįstamus (informacija apie formos pildymą rasite čia:  2% dydžio  pajamų  mokesčio parama   );
2. Tapti asociacijos „Padedu augti“ nariais ir savo darbu prisidėti prie prasmingų pokyčių (nario anketa );
3. Tapti tėvais-savanoriais, bei savo patirtimi padėti ankstukų šeimoms, kurioms šis kelias tik prasideda ( savanorio anketa   ).
Kiekvienao prisidėjimas   yra labai svarbus!

 

padeduaugti_1 padeduaugti_2

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *